letáček..jpg, 432kB
collage.jpg, 1,1MB
logo - zmenšené.jpg, 16kB

STAVBY | MONTÁŽE | ZÁMEČNICTVÍ | OBCHOD | SLUŽBY

OCELOVÉ DVEŘE

24.JPG 24.JPG 24.JPG

Nabízíme dvě modelové řady:

Systém DOORLINE - z konstrukčních profilů bez přerušeného tepelného mostu
Uzavřené profily jsou vytvořené z dvou ocelových častí. Všechny křídla těchto typů konstrukcí jsou vybavené dorazovým EPDM těsněním. K dispozici je široký sortiment kování. Systém ocelových profilů s hloubkou 50 mm pro okna, dveře a stěny.

Systém JANISOL - z konstrukčních profilů s přerušeným tepelným mostem
Složené izolované profily jsou vytvořené ze dvou ocelových častí, které jsou spojeny vysoce kvalitními izolátory. K dispozici je široký sortiment kování. Systém ocelových profilů s hloubkou 60 mm pro izolované dveře, okna a stěny jsou spojené vysoce kvalitním izolátorem. Všechny křídla těchto typů konstrukcí jsou vybavené dvojitým dorazovým EPDM těsněním.

Příslušenství dveří:
- skleněné výplně - izolační dvoj, případně trojsklo
- izolované plné výplně z ocelového plechu
- dveře jsou vyráběny v povrchové úpravě duplex v odstínech ral
- kvalitní dveřní panty - závěsy
­- dodáváme kvalitní samozavírače DORMA, FAB ASSA ABLOY
- DOPORUČUJEME! osazení dveří samozamykacím elektromechanickým dálkově ovládaným panikovým zámkem BERA (splňuje normu ČSN EN 179:2008 čl. 7). Zámek BERA nahrazuje klasický elektronický otevírač dveří BEFO. Zámek BERA nabízí vyšší komfort a akustickou a optickou signalizaci vstupu.


2016 © - STAMOTEX s.r.o., Dětmarovice 227, tel.: +420 558 841 038, e-mail: info@stamotex.cz               © barca.gronova@gmail.com